В наступному році зарплати українців різко знеціняться
З Нового року в Україні рекордно виростуть ціни на різні товари і послуги через підвищення податків на підакцизні товари.


Прогнозується подорожчання продуктів харчування на 15-20%, будівельних матеріалів – на 5%, вартість транспортних перевезень підскочить на 20%.

Економісти заявляють, що вже перед Новим роком перевізники піднімуть вартість своїх послуг на 10-15%, це в середньому на 1 гривню за кілометр.

Як розповів директор групи автотранспортних компаній Дмитро Леушкін, подорожчання викликане дефіцитом вантажного транспорту. Після Нового року ціни стабілізуються, а потім знову різко виростуть з квітня 2017 року.

«У січні ціна буде стояти на місці, оскільки на ринку традиційно вантажів буде мало, а транспорту багато. З лютого розпочнеться активна підготовка до сезону і ціни підуть вгору, досягнувши в березні максимуму в 20% нинішніх. Це величезна цифра, яка відіб'ється на ціні товарів на полицях магазинів і ціні будматеріалів, в собівартість яких закладена вартість послуг перевізників», - каже Леушкін.

Оскільки подорожчають перевезення, то і ціни на будматеріали також підскочать в середньому на 5%.

Ціни будуть кусатися не тільки на вантажні, але і на пасажирські перевезення. Квитки на поїзд подорожчають на 10%.

Щодо продуктів харчування, українців не порадують нові ціни, оскільки найпопулярніші товари - молочка, м'ясні вироби та хліб подорожчають на 15-20%.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали