Розенко розповів про переведення людей на скорочений робочий день і неповні ставки
Павло Розенко заявив, що уряд не допустить переведення людей на скорочений робочий день і неповні ставки.


Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що уряд не допустить переведення людей на скорочений робочий день і неповні ставки та інших порушень прав працівників у зв'язку з збільшенням мінімальної зарплати. Про це він сказав в інтерв'ю "Радіо Свобода", передає Укрмедіа.

"У бюджетній сфері - медицина, охорона здоров'я, соціальна сфера, культура - уряд не допустить переведення людей на скорочений робочий день та на неповні ставки. Ми взяли це під свій контроль.

Зокрема, була створена на сьогоднішній день за дорученням прем'єр-міністра України комісія, яку очолив я як віце-прем'єр-міністр України, куди увійшли всі профільні міністри, куди увійшли представники Державної інспекції з питань праці, Державної фіскальної служби. Ми будемо щотижня моніторити ситуацію в областях, особливо в перші три місяці, і будемо відстежувати буквально по кожній області складну ситуацію в навчальних закладах, у системі охорони здоров'я, щоб не допустити порушення прав працівників ", - сказав П. Розенко.

Нагадаємо, з першого січня мінімальна зарплата становить 3,2 тис. грн.


Друкувати