Ціни на нафту знижуються
Світові ціни на нафту в четвер знижуються на опублікованих у середу даних від міненерго США про зростання запасів «чорного золота» в країні.


Станом на ранок вартість березневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 0,02% – до 55,09 долара за барель. Ціна лютневих ф’ючерсів на нафту марки WTI опускалася на 0,17% – до 52,17 долара за барель.

Комерційні запаси нафти в США (виключаючи стратегічний резерв) за тиждень, що завершився 6 січня, зросли на 4,1 мільйона барелів, або на 0,9% – до 483,1 мільйона барелів. Аналітики вважали, що показник збільшився всього на 1,162 мільйона барелів, до 480,162 мільйона барелів.

Крім того, видобуток нафти в країні за тиждень зріс на 2%, або на 176 тисяч барелів на добу, до 8,946 мільйона барелів на добу. Це стало найвищим рівнем з квітня минулого року, відзначає газета The Wall Street Journal.

«З урахуванням зростання цін, логічно бачити вливання більшого обсягу інвестицій в операції з геологорозвідки та видобутку (нафти – ред.)», – цитує газета аналітика SCI International Гао Цзяна (Gao Jian).


Друкувати