Як українська влада повстала проти рядових автовласниківУкраїнська влада в особі верховної ради та президента продовжує тиснути на рядових автолюбителів відсутністю рішення щодо ліквідації митних платежів щодо ввозу іноземних авто, а також не пропонує механізми, що дозволяють не розмитнювати іноземні авто в Україні.

Разом із тим, влада продовжує фактично здирати надвисокі митні платежі з власників, що намагаються ввозити автомобілі в Україну.

В зв’язку із чим, у вівторок, 24 січня, власники машин з іноземними номерами збираються частково перекрити всі в'їзди до Києва. Свою акцію вони планують почати о 7:00. Про це повідомляється в групі "Авто Євро Сила" в Facebook.

"Автовласники з усієї України о 07:00 збираються близько КП основних в'їздів до Києва, частково обмежуючи рух, а також спалюючи гуму в знак попередження проти затягування прийняття законопроекту 5567", - йдеться в повідомленні.

Таким чином автомобілісти будуть вимагати прийняти законопроект 5567, який дозволить українцям не розмитнювати ввезені з-за кордону машини з іноземною реєстрацією. При цьому власник авто повинен буде щорічно платити державі відсоток від митного збору.

У той же, час влада не йде ні на які переговори тим самим продовжуючи здирництво з власного народу.


Друкувати