Круглий стіл з всесвітньо відомим економістом Еріком Райнертом
Круглий стіл з всесвітньо відомим економістом Еріком Райнертом «Кінець вільного ринку чи нова глобалізація? Як Україні стати успішною»


Дата: 27 лютого 2017 року (понеділок)

Час:
11:00-13:00

Місце: вул. Грушевського, 5, конференц-зал
(вхід через 9 під'їзд, вул. Грушевського, 18/2)

Мова:
англійська (з синхронним перекладом)

Минулий рік був дуже насичений безпрецедентними масштабними економічними та політичними подіями. Розгубленість та хаос або стратегія та планування? Що спричиняє тектонічні зміни у світовій політиці та економіці, та яким шляхом має рухатися Україна, щоб не тільки втриматись на плаву, а й стати успішною? Про це будемо говорити під час дискусії з професором Райнертом.

Спікер:
Ерік Райнерт – видатний норвезький економіст, випускник Гарвардської школи бізнесу (МВА) та Корнуельського університету (Ph.D, економіка, філософія), професор технологій управління та стратегій розвитку Талліннського технічного університету Естонії, голова міжнародного фонду «Інший канон» (The Other Canon Foundation), Голова Консультаційної ради Центру розвитку ринкової економіки (CMD-Ukraine).

Автор бестселеру «Як багаті країни розбагатіли ... і чому бідні країни залишаються бідними», що за версією Всесвітнього економічного форуму входить до ТОП-100 книжок, що найбільше вплинули на світову економіку за останні 100 років.

Модератор:

Віктор Галасюк – народний депутат України (РПЛ), Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, Президент Української Асоціації Римського клубу, к.е.н.

До участі у круглому столі запрошені народні депутати України, урядовці, промисловці та експерти. Загальна кількість учасників – до 50 осіб.

Акредитація ЗМІ: 067 748 08 19 / [email protected]


Друкувати