Адвокат Юлії Тимошенко: «найбільшим планом Путіна» є сьогоднішня недолуга, корумпована, непрофесійна українська влада
Питання захисту від зовнішньої агресії зі сторони східного сусіда є чи не основним фактором забезпечення як політичної, так і економічної стабільності в Україні. На жаль цим в останні періоди окремі представники владного істеблішменту починають регулярно маніпулювати, безпідставно звинувачуючи опозицію.


На заяву радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка про чергову хвилю дестабілізації ситуації в Україні, за якою стоїть Росія, відреагував на своїй сторінці у Facebook адвокат та соратник Юлії Тимошенко, народний депутат України Сергій Власенко. На його думку, «це вже нагадує «місячні» мантри: про дестабілізацію на Новий Рік в січні, потім на Третю річницю Майдану в лютому.

Тепер ось уже про «плани дестабілізації на березень». Звичайно ж, Путін не спить і продовжує гібридну війну проти України. Але я думаю, що найбільшою дестабілізацією України і «найбільшим планом Путіна» є сьогоднішня недолуга, корумпована, непрофесійна українська влада».

На жаль типовою є практика оцінки представниками виконавчої влади виступів опозиції як дестабілізуючого чинника ситуації в країні. Натомість безвідповідальні дії урядових структур в регулюванні економіки призвели до поглиблення зубожіння українських громадян.

Український журнал «Економіст»


Друкувати
Найбільш популярні матеріали