Однопартієць Юлії Тимошенко: БПП, Народний фронт та Ляшко готують угоду щодо нової коаліціїХиткість позицій нинішньої парламентської правлячої коаліції вже давно стала очевидною для широкого загалу. За підрахунками окремих експертів коаліція не нараховує 225 одиниць. БПП та Народний фронт останнім часом активно співпрацюють з українськими радикалами, очолюваними Олегом Ляшком.

На своїй сторінці у Facebook відомий ураїнський політик та громадський діяч, представник ВО «Батьківщина» Андрій Павловський стверджує, що «з джерел в АП стало відомо, що БПП, НФ та ляшки готують угоду щодо нової коаліції... там навіть є цікавий пункт щодо розповсюдження негативу проти опонентів влади, зокрема щодо Батьківщини і особисто Юлії Тимошенко!

Дійсно в регіональних ЗМІ з початку року стало виходити дуже багато чорної заказухи проти Юлії Тимошенко: що вона буцімто їздить на мерседесі з гаража Януковича (це повна нісенітниця, яку спростовували ще в 2014 році !); що має відношення до плану Артеменка (це базується на тому, що колись, ще у 2006 році Артеменко був у фракції БЮТ в Київраді, звідки звалив до Черновецького);

що вона живе не за доходами (що є брехнею, бо декларація Тимошенко абсолютно достатня для нормального життя); що вона носить дорогі речі, хоча ЮВ ходить в речах українських дизайнерів (зокрема – Айни Гасе); що газовий контракт – поганий (газовий контракт було підписано за наполяганням і під тиском Заходу та за пасивної участі Ющенка; це типовий контракт для європейських країн, по якому всі, хто судився з «Газпромом» виграли процеси; зараз по цьому контракту газ дешевший, ніж нібито закупівлі «європейського» газу, хоча це той самий російський газ).

Все це – брудна заказуха, яка йде з Банкової! Бо найбільше Порошенко в світі боїться двох людей – Дональда Трампа та Юлії Тимошенко...».

Юлія Тимошенко в найбільш скрутний для України час змогла розробити дієві антикризові заходи, щоб навести порядок в паливно-енергетичному комплексі на початку 2000-х років і тим сами вивести національну економіку на траєкторію піднесення. Політика урядів Юлії Тимошенко відзначалася дієвою підтримкою простих українців та малого бізнесу, а не олігархів.

Український журнал «Економіст»


Друкувати