Ще один індустріальний парк постане на околицях Львова
А розпочнуть будувати Індустріальний парк "Сігма парк Яричів" вже у квітні 2017 року. Розташовуватиметься він лише за 20 кілометрів від Львова – у селі Старий Яричів Кам’янка-Бузького району на ділянці площею 34 га. Про це повідомив співзасновник однойменної компанії Роман Процак після підписання відповідного меморандуму зі Львівською ОДА.


Як зазначив своєю чергою львівський губернатор Олег Синютка: «Ця подія є принципово важливою для Львівщини, як певної індустріальної Мекки на території України. І 60 підприємств, відкритих минулоріч в області – це абсолютно не межа для нашого регіону. Нині тільки в одному населеному пункті (Старий Яричів) вже сконцентровано декілька великих підприємств, які, зокрема, займаються м’ясопереробкою й виробництвом інших харчових продуктів. При цьому, цей бізнес працює не лише на вітчизняний ринок, а й на закордон. А невдовзі тут матимемо й потужний індустріальний парк».
Ще один індустріальний парк постане на околицях Львова

Натомість, як розповів Роман Процак, на території парку постане один із найбільших логістичних комплексів у Західній Україні, площею 30 тис. квадратних метрів. Тут збудують промислові площі для 10 великих та 30 малих підприємств. На його території, зокрема, розташовуватимуться підприємства харчової, фармацевтичної та легкої промисловості (швейні та галантерейні цехи). Водночас передбачено й будівництво очисних споруд і електропідстанції потужністю в 10 мегават, що дозволить забезпечити не тільки діяльність індустріального парку, але й частково потреби населеного пункту. Водночас новітній індустріальний парк обіцяє створення близько 6,5 тисяч робочих місць з конкурентною заробітною платнею.

Ігор Галущак
Львів


Друкувати
Найбільш популярні матеріали