Галасюк: Резервів для заміни коштів МВФ достатньо!
Голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк розповів, де взяти кошти для фінансування модернізації країни та повернення боргів МВФ.


Для промислового розвитку і економічного успіху України недостатньо прийняття окремих законопроектів – потрібно докорінно змінювати модель економічної політики України. «На чолі кута потрібно ставити не отримання кредитів від МВФ, а запровадження моделі економіки, яка дозволить повернути кредити, підвищити доходи громадян і працювати в фінансово самостійному режимі», - заявив під час Погоджувальної ради заступник лідера РПЛ.

За його словами, неборгових резервів для заміни штучних запозичень від МВФ вдосталь. До слова, тільки реструктуризація внутрішнього державного боргу за ОВДП, що належать НБУ, дозволить вивільнити в бюджеті майже 20 млрд. грн. щорічно. Ще понад 10 млрд. грн. забезпечить суттєве посилення контролю за трансфертним ціноутворенням – розширення переліку країн, які контролюються і переліку контрольованих операцій. Скорочення ж контрабанди на митниці принесе в державну скарбницю мінімум 20 млрд. грн. щороку.Друкувати
Найбільш популярні матеріали