З весною у Львів приходить Діловий Форум
27 квітня року на стадіоні «Арена Львів» зберуться понад 200 представників бізнесу, влади, інвесторів та фінансистів задля побудови виграшних стратегій, надання ефективних інструментів та відкриття нових ринків для представників українського бізнесу, котрі шукають можливостей для свого розвитку в непростих економічних умовах, спричинених великою кількістю зовнішніх негативних факторів.

З весною у Львів приходить Діловий Форум

Весняний Діловий Форум, на думку Володимира Глащенкова, керуючого партнера «Юридичної компанії «Ейч Ді Партнерз», організатора Форуму покликаний стати знаковою подією 2017 року для всього західного регіону, оскільки в ньому планується участь мерів та керівників облдержадміністрацій і представників бізнесу з 6 областей Західної України: Волинської, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської і, звісно, – Львівської. Також очікується значна кількість учасників з Києва та Східної України.

Відтак, учасники форуму матимуть можливість отримати експертні міркування визнаних в Україні фахівців у 4 тематичних панелях форуму, які, зокрема, нададуть власникам та керівникам бізнесу відповіді на питання щодо перспектив розвитку країни в період 2017-2020, роботи різних сфер економіки, зокрема, мікро- та макроекономіки, фінансового сектору, галузі людського капіталу, а також прикладів успішних проектів, які реалізовані в Україні. Участь у ньому Шевкі Окунера – директора ЄБРР в Україні, інституції яка є найбільшим інвестором нашої держави, свідчить про високий рівень як самого Форуму, так і важливості регіону в світлі викликів, які є на Сході України.

Ігор Галущак
Львів


Друкувати
Найбільш популярні матеріали