Організатори Євробачення прокоментували введення санкцій проти України
В Європейській мовній спілці (ЕВU) прокоментували інформацію про те, що Україну можуть тимчасово виключити з конкурсу через заборону виступати учасниці від Росії.


Виданню Deutsche Welle підтвердили пряму мову Інгрід Дельтенре, наведену в швейцарському таблоїді Blick, щодо участі представниці Росії в конкурсі Євробачення, який пройде у Києві, пише 24tv.ua.

Однак у ЕВU зауважили, що не можуть відповідати за інші висновки газети, зокрема за інформацію про те, що Спілка нібито вже розглядає можливість санкцій щодо України – аж до виключення її з учасників Євробачення.

Ми напружено працюємо над тим, щоб усі 43 учасники Євробачення змогли виступити на конкурсі цього року, – заявили у ЕВU.

Однак в організації відзначили, що у випадку порушення правил конкурсу – можуть розглядати "певні заходи" щодо порушника.

Нагадаємо, раніше на сайті швейцарської бульварної газети Blick опублікували статтю, в якій зазначається, що Європейська мовна спілка розглядає введення санкції проти України через дії СБУ стосовно росіянки Юлії Самойлової.


Друкувати