Нові 5 реформ від Гройсмана: за кого уряд візьметься цього разу
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив про наміри Кабміну втілити в життя цього року 5 ключових для України реформ.


Гройсман запевнив, що після впровадження всіх реформ економічне зростання стане очевидним. Про це він заявив на зустрічі з головами міст.

Перш за все, за словами прем’єра, у планах уряду – провести пенсійну реформу: "Уряд розуміє, як її зробити і уряд готовий презентувати її найближчим часом".

Друга позиція – це масштабний, відкритий продаж державної власності, яка не носить стратегічного характеру. Треба подолати корупцію в управлінні державними компаніями, треба їх продати на ринок. Це означатиме тільки одне: там будуть інвестиції, робочі місця, новітні технології, – переконаний Гройсман.

Читайте також: Олексій Кучеренко: абонплата за газ – громовідвід для влади від інших незручних тем

"В Україні треба сформувати справжній фермерський клас. Ми пропонуємо модель обігу земель в інтересах українського фермерства і громадян. Ми теж готові будемо це презентувати", – додав прем’єр.

"Четверта позиція – це система охорони здоров’я, яка має змінитись. І п’ята позиція – це реформа освіти", – підсумував глава уряду. Він зазначив також, що по цих позиціях Кабмін має достатні та якісні напрацювання.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали