Українське вино вшанують у Києві
У Києві вже в восьмий раз пройде Kyiv Food and Wine Festival. Цього разу фестиваль, який буде проходити 13-14 травня на столичній ВДНХ, організатори присвятили класичному та ідеальному поєднанню: вино та сири.


Зазначимо, що Київський фестиваль їжі і вина «Kyiv Food&Wine Festival» це перший такого роду гастрономічний фестиваль в українській столиці, цілями якого є: популяризація українського вина, підвищення винної культури українців і розвиток виноробної галузі в Україні. Основний же акцент фестивалю зроблений на вітчизняному вині. Тут будуть представлені й великі винні компанії, й компанії нового українського виноробства й авторські виноробні з усієї України. Також на фестивалі традиційно представлять популярні та рідкісні вина Нового і Старого Світу.
Українське вино вшанують у Києві

А дегустувати вина тут можна буде з різними різновидами сирів від українських фермерів: солоний і пряний, м'який і твердий, з кислинкою і гірчинкою, сулугуні, класична моцарелла, новинки з корицею та мигдалем, чебрецем і кмином, та ще багато інших не менш оригінальних варіантів. Крім сирів можна буде спробувати й інші продукти від фермерських господарств: м'ясні делікатеси, морепродукти та інші закуски під вино. До того ж всі секрети своєї майстерності сировари розкриють на тематичних майстер-класах з виробництва сиру. А любителів винної культури за традицією будуть навчати авторитетні сомельє та винороби в спеціальному лекторії фестивалю.

Вже традиційним стане і «Тиждень вина», який пройде напередодні фестивалю. «Тиждень вина» – це ряд лекцій та дегустацій від українських сомельє, амбасадорів винних брендів і виноробів, які проходять у винних барах, ресторанах, кав'ярнях рівно за тиждень до старту фестивалю. Гостей тематичних винних барів-партнерів фестивалю чекають спеціальні винні пропозиції в межах цього тижня.

Ігор Галущак


Друкувати
Найбільш популярні матеріали