У США знають, як обмежити вплив Росії
Конгрес США схвалив законопроект щодо протидії прихованому впливу РФ.


Нижня палата Конгресу США ухвалила законопроект, який розширює зусилля уряду щодо протидії прихованому впливу Росії на внутрішню політику американського держави та інших країн. Про це повідомляє Associated Press, пише Ukr.Media.

"Палата представників в середу ухвалила законопроект про розвідувальної політики, який збільшує зусилля проти потенційної прихованої компанії впливу Росії на США та інші країни, а також прагне посилити контроль Конгресу над американськими розвідслужбами", – йдеться в повідомленні.

Двопартійний законопроект стосується відповідей на загрози національній безпеці діяльності розвідувального співтовариства США, а також його контролю з боку Конгресу. Документ включає в себе засекречену додаток, який не оприлюднюється.

Очікується, що в Сенаті законопроект буде прийнятий на цьому тижні.

Також документ передбачає протидію терористичним атакам і повинен посприяти боротьбі з терористами в Іраку, Сирії, Північній Африці та інших країнах.

Командування спеціальних операцій США визначає рівень загрози з боку Росії одним з найвищих , що знаходяться в одному списку з викликами екстремістських і терористичних угруповань.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали