Гройсман обґрунтовує нову теорію реформування?
Уряд Гройсмана пропрацював рік і позиціонує свою діяльність як доволі успішну. Нещодавно Гройсман анонсував чергову хвилю «реформ». При цьому керманич Уряду не бере до уваги те обвальне падіння рівня життя пересічних українців, яке має місце у 2016-2017 роках. Слід зазначити, що прем’єр, говорячи про успішну роботу Уряду, оперує, як правило, номінальними показниками, які не враховують девальвацію національної грошової одиниці.


Оцінюючи «реформаторський» запал українського прем’єр-міністра Олексій Кучеренко на своїй сторінці у Facebook провів паралелі між Гройсманом та Троцьким. Зокрема, він зазначає, що «у 1930-му році Лев Давидович Бронштейн (Троцький) обгрунтував теорію «перманентної революції».

Її суть: «пролетаріат повинен» ... зробити революцію безперервною до тих пір, поки все більш-менш імущі класи не будуть усунені від панування, поки пролетаріат не завоює державної влади». Схоже, в 2017-му Володимир Борисович Гройсман обгрунтує теорію «перманентного реформування». Ну, для того, щоб ми вже очманіли остаточно від щастя, що звалилося!».

Політика Уряду Гройсмана відзначається значним наступом на соціальний пакет найменш захищених верств населення. Уряд не сформував ефективного антикризового інструментарію, щоб упередити масове зубожіння населення та сповільнити руйнацію малого та середнього бізнесу. Значно зросла ціна за газ, тепло, електроенергію та воду.

Український журнал «Економіст»


Друкувати
Найбільш популярні матеріали