В Україні стало легше відкрити власний бізнесДля реєстрації власного бізнесу платникам податків більше не потрібно звертатися в податкові органи для постановки на облік: достатньо здати документи державному реєстратору. Про це з посиланням на Міністерство доходів і зборів України повідомляє УНІАН.

Як запевнили у відомстві, подальша реєстрація суб’єкта підприємництва буде здійснюватися в оперативному режимі між податковими органами та держреєстром без участі заявника.

«Після отримання всіх необхідних документів державний реєстратор зареєструє підприємця або підприємство, а відомості Єдиного держреєстру будуть передані до податкових органів, де протягом одного дня співробітники податкової здійснять постановку на облік і повідомлять про це державному реєстратору. Потім держреєстратор видасть підприємству або підприємцю виписку з підтвердженням факту держреєстрації і відомостями про постановку на облік у податкових органах», – сказано в повідомленні Міндоходів.

У відомстві переконані, що принцип «єдиного вікна» в період відкриття бізнесу, скасування необхідності отримання довідки про взяття на облік зменшать бюрократичні зволікання і спростять процедури, тим самим заощадивши час і витрати підприємців.

Як повідомлялося, міністр доходів і зборів Олександр Клименко раніше заявляв, що 2013 рік стане роком змін та подальшого впровадження електронних сервісів, покликаних економити час платників податків та викорінити корупцію у сфері сплати податків.


Друкувати
Закрыть
Група: Гості 25 февраля 2013 03:54
1


А Закрыть ????
Алексей
Група: Гості 25 февраля 2013 03:57
2


Вет легче? А как наологовая мафия уничтожает малый и средний бизнес? А как закрыть? Почему об этом не пишут?
НАДЕЖДА
Група: Гості 25 февраля 2013 04:05
3


НЕ ДУМАЮ, ЧТО ЭТО СООТВЕТСТВУЕТ ДЕЙСТВИТЕЛЬНОСТИ,ПОСКОЛЬКУ ВСЕ РАВНО ПРИДЕТСЯ ЕХАТЬ В НАЛОГОВУЮ ЗА ДОВИДКОЮ 4-ОПП, А ТАК ЖЕ ПОДАВАТЬ ДОКУМЕНТЫ ДЛЯ ПОЛУЧЕНИЯ СВИДЕТЕЛЬСТВА ЕДИНОГО НАЛОГА. КРОМЕ ТОТО, НЕ СОВСЕМ ПОНЯТНО,НАСКОЛЬКО УПРОСТЯТСЯ ОТНОШЕНИЯ ВНОВЬ РЕГИСТРИРУЕМОГО СУБЪЕКТА И ПЕНСИОННОГО ФОНДА. ДА И ОЧЕРЕДИ У ДЕРЖРЕГИСТРАТОРА НЕ СТАНОВЯТСЯ МЕНЬШЕ! ДА И БЕСКОНЕЧНЫЕ ТРЕБОВАНИЯ НАЛОГОВОЙ ПОДТВЕРЖДАТЬ СВОЕ СУЩЕСТВОВАНИЕ ЧЕРЕЗ ДЕРЖРЕГИСТРАТОРА ТОЖЕ ОЧЕНЬ РАЗДРАЖАЮТ. ТАК ЧТО ДО ПОКРАЩЕННЯ И СПРОЩЕННЯ ЕЩЕ ДАЛЕКО.