Тіллерсон назвав умову поліпшення відносин між США та РосієюВізит Рекса Тіллерсона 9 липня до Києва вкотре підтвердив високий інтерес США до України. Візит держсекретаря США є логічним продовженням контактів між вищим політичним істеблішментом двох країн після зустрічі Петра Порошенка з Дональдом Трампом.

9 липня очільник зовнішньополітичного відомства зустрівся з Президентом України Петром Порошенком. Рекс Тіллерсон наголосив, що Росія повинна використовувати свій вплив на озброєних сепаратистів, щоб повністю відновити постійно порушуваний режим припинення вогню, припинити переслідування і напади на спостерігачів міжнародних організацій і відвести важке озброєння від лінії розмежування, позначеної Мінських угодами.

На думку Рекса Тіллерсона, метою американського уряду є відновлення територіальної цілісності і суверенітету України. Це є умовою для поліпшення відносин між Росією та США.

Нова американська адміністрація займає безкомпромісну позицію стосовно незаконних дій Російської Федерації і виступає за збереження територіальної цілісності України. Україна як і Польща є стратегічним партнером США в Центральній Європі. США послідовно підтримують демократичні перетворення в Україні, особливо після Революції Гідності.

Український журнал «Економіст»


Друкувати
Найбільш популярні матеріали