Ціни на нафту знижуються на очікуванні зустрічі ОПЕК+
Нафта дешевшає в понеділок в очікуванні зустрічі ОПЕК+ в Абу-Дабі, яка відбудеться 7-8 серпня.


Технічний комітет ОПЕК в ході майбутньої зустрічі планує оцінити реалізацію угоди про скорочення видобутку, укладеної раніше країнами-виробниками нафти, пише finance.ua.

Вартість жовтневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures о 8:10 за Києвом у понеділок опустилася на $0,2 (0,38%) – до $52,22 за барель. До закриття ринку в п’ятницю ф’ючерси подорожчали на $0,41 (0,79%) – до $52,42 за барель.

Ціна ф’ючерса на нафту BRENT на вересень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася до цього часу на $0,18 (0,36%) – до $49,4 за барель. Контракт подорожчав на $0,55 (1,12%) – до $49,58 за барель за підсумками попередньої сесії.

Нафтовий ринок зріс в п’ятницю завдяки сильним даним з американського ринку праці, які підвищили оптимізм трейдерів щодо попиту на енергоносії в США.

Підтримку ринку також надав звіт Baker Hughes, що вказав на зниження кількості нафтових і газових бурових установок в США за підсумками минулого тижня.

Кількість діючих нафтовидобувних установок знизилася за тиждень на 1 штуку – до 765 одиниць, газовидобувних – на 3, до 189 одиниць.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали