Ryanair проти МАУ: остання починає поступатись
Ірландська авіакомпанія "Ryanair", котра, сподіватимемось, лише тимчасово пішла з українського авіаринку, привітала зниження вартості міжнародних рейсів авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ). Про це кореспондента «Економіста» повідомив представник прес-служби Ryanair Деніс Барабас.


Нагадаємо, що МАУ погрожувала подати в суд на Ryanair, Міністерство інфраструктури України та аеропорт «Львів» за стверджувану нею «втрату прибутку» внаслідок того, що вона, мовляв, Ryanair отримала би конкурентні преференції, в разі початку роботи ірландців в Україні.

Натомість компанія Ryanair спростувала ці неправдиві вимоги МАУ, які, на погляд цього знаного у світі лоукостера були призначені виключно для того, щоби блокувати входження авіаоператорів низької вартості в Україну, оскільки вони просто не втримають чесної конкуренції з Ryanair.

Як зазначив Девід О'Браєн, комерційний директор Ryanair: «Цей сумнівний позов МАУ демонструє, що вони ні перед чим не зупиняться, аби запобігти українським пасажирам та іноземним відвідувачам України скористуватися недорогими авіаперельотами, які Ryanair пропонує до 33 інших країн. Замість того, щоб намагатися чесно конкурувати з компанією Ryanair, у МАУ вдаються до хибних і необґрунтованих юридичних погроз, щоб підтримати власну високу вартість авіарейсів та неефективну модель свого господарювання. Тим не менш ми вітаємо той факт, що навіть без входу Ryanair на український ринок, у МАУ вже були змушені знижувати свої ціни, що принесе лише користь українським мандрівникам і гостям України. Отож ми зберігаємо надію, що Україна зможе у недалекому майбутньому скористатися доступом до нашої найширшої мережі маршрутів та неперевершених низьких тарифів, які тільки Ryanair може запропонувати».

Ігор Галущак
Львів


Друкувати
Найбільш популярні матеріали