Стало відомо, скільки сімей в Україні отримали «теплі» кредити
З 2014 року урядовою програмою скористалися 320 тис. сімей. З початку дії програми “теплих” кредитів українці залучили понад 4 млрд гривень на енергоефективність.


Про це повідомляє Держагентство з енергоефективності та енергозбереження України.

“З жовтня 2014 року і донині близько 320 тис. сімей скористалися урядовою програмою “теплих” кредитів на загальну суму понад 4 млрд гривень”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначає Держагентство, найбільшою популярністю користується утеплення індивідуального житла. “Цим напрямком програми скористалися близько 210 тис. сімей, залучаючи на енергоефективні матеріали та обладнання 3,5 млрд гривень. Більше ніж 21 тис. приватних домогосподарств отримали в банках 367 млн гривень на встановлення твердопаливних котлів”, – зазначили в Держагентстві.

Крім цього, більше тисячі ОСББ та ЖБК (близько 80 тис. сімей), які стали учасниками програми і при цьому отримали в банках 178,3 млн гривень на впровадження енергоефективних заходів у багатоповерхівках.

“У цьому році ОСББ особливо активні в питанні енергозбереження. З початку 2017 програмою скористалися 468 ОСББ, залучаючи на енергоефективні заходи понад 100 млн гривень. Це більше, ніж за весь 2016 рік, коли було видано 435 кредитів для ОСББ і ЖБК на загальну суму 61 млн гривень”, – заявив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали