В Україні відкриється ще один німецький завод
Другий завод німецької Leoni AG офіційно відкриється в кінці вересня в Коломиї.


Німецька компанія Leoni AG, що має в Україні завод з виробництва кабельних мереж для автомобілів м. Стрий (Львівська обл.), 29 вересня планує офіційно відкрити другий завод в Україні в м. Коломия (Івано-Франківська обл.), повідомив директор заводу Руслан Грем.

"На відкриття заводу запрошений президент України Петро Порошенко", - сказав він.

Завод буде спеціалізуватися на виробництві кабельних мереж для провідних автобрендів, зокрема для автомобілів BMW. Обсяг інвестицій, вже вкладених в завод, складає EUR 16 млн.

Як уточнив директор заводу, восени буде відкрита перша черга виробництва, а в подальших планах – відкриття чотирьох черг із збільшенням кількості працівників і площі виробництва.

"У Стрию, наприклад, загальна площа підприємства становить 64 тис. кв. м, а в Коломиї складе 35 тис. кв. м. Зараз на заводі у Стрию працює понад 7,5 тис. працівників, у Коломиї на першому етапі планується працевлаштувати 1 тис. працівників, до 2020 року – близько 5 тис. осіб", - сказав Р. Грем.

Відповідаючи на питання про те, чи відчуває компанія кадрову проблему, Р. Грем зазначив, що завдяки рекламних, маркетингових та рекрутинговим акціях, проведених працівниками підприємства, на сьогодні обидва заводи повністю забезпечені кадрами.

За його словами, заробітна плата на новому підприємстві складе близько 7-8 тис. грн.

ТОВ "Леоні Вайеринг Системс УА" у Львівській області працює з 2003 року.

У 2016 році виручка компанії склала 1,17 млрд грн (в 2015 році – 1,09 млрд грн), чистий прибуток 202,6 млн грн (247,3 млн грн).

Заснована в 1917 році компанія Leoni, за її інформацією – світовий лідер в області систем електропроводки і кабельних технологій. В компанії працює понад 82 тис. співробітників в 31 країні. У 2016 році продажі компанії перевищили EUR4,4 млрд.

Основними напрямками холдингу Leoni є виробництво дроту та кабелю для різних сфер індустрії, виробництво джгутів, кабелів і інших комплектуючих для автомобільної промисловості. Ключові клієнти холдингу: General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Cummins, Caterpillar.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали