Цифрова економіка здатна стрімко підвищити ВВП - Гройсман
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що Україні варто розвивати цифрову економіку, адже вона здатна стрімко підвищити ВВП країни.


Таку думку він висловив на своїй сторінці у Facebook, повідомляє finance.ua.

«Зроблено ще один важливий крок для розбудови цифрової економіки в Україні. Саме цифрова економіка є акселератором соціально-економічного життя суспільства у сучасному світі і здатна стрімко підвищити ВВП країни», – написав Гройсман.

Він нагадав, що саме Україна першою у світі запустила електронний державний аукціон на основі криптографічної технології blockchain.

«Саме ця технологія, що передбачає децентралізоване зберігання та захист інформації, може призвести до заміни класичних функцій банків, нотаріусів, навіть державних, знищити корупцію, забезпечити повну прозорість усіх процесів та дати величезну конкурентну перевагу країні», – зазначив Прем’єр-міністр.

За його словами, пілотний проект став дійсно проривним та інноваційним у масштабах всього світу для забезпечення повної прозорості найбільшого державного аукціону України (понад 4,5 млрд грн реалізованих активів).


Друкувати
Найбільш популярні матеріали