США можуть ввести нові антиросійські санкції
Якщо Росія і Китай стануть підтримувати КНДР, то Америка вживатиме відповідні заходи у вигляді санкцій.


Таку заяву зробила в. о. помічника Держсекретаря США Сьюзан Торнтон, повідомляє 24tv.ua.

"Успіх стратегії чинення тиску буде залежати від співпраці з міжнародними партнерами, особливо з Пекіном. Ми продовжуємо працювати з Китаєм і Росією, щоб поліпшити режим дотримання санкцій (проти КНДР, – "24"), але ще багато що потрібно зробити", – зазначила Торнтон.

За її словами, Штати сподіваються на діалог з Китаєм і Росією щодо більшого тиску на Північну Корею. Але у випадку бездіяльності Китаю і Росії США "ясно дали зрозуміти", що будуть використовувати інструменти, якими володіють, зокрема, застосують санкції.

«Тільки в минулому місяці ми ввели нові санкції проти російських і китайських осіб і організацій, що підтримують КНДР. Ми будемо і надалі вживати заходів на багатосторонній і односторонній основі з метою припинення незаконної діяльності Північної Кореї, де б вони не знаходилися», – підкреслила Сьюзан Торнтон.

Зазначимо, як пише видання "The Washington Post", Росія постачає у КНДР контрабандні нафту, газ та інші вантажі, які можуть допомогти Північній Кореї у боротьбі з новими економічними санкціями, накладеними на республіку у зв'язку з розвитком її ядерної програми.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали