Осучаснення пенсій в Україні не торкнеться жителів Донецька і Луганська
Жителів Донецької і Луганської областей, які проживають на непідконтрольної території, осучаснення пенсій не торкнеться.


Осучаснення пенсій ніяк не торкнеться осіб похилого віку, які проживають на контрольованих територіях Донецької і Луганської областей. Про це йдеться в проекті Пенсійної реформи, яку вчора остаточно ухвалила Верховна Рада, передає Ukr.Media.

Зазначимо, що Київ не платить пенсії жителям Донбасу, які не зареєструвалися за адресами на підконтрольній території. ООН вже назвала цю практику дискримінаційною.

Що робити з пенсіями жителів "ЛДНР", влада має намір вирішувати окремо. За словами глави профільного комітету Людмили Денисової, є окреме доручення Кабміну до 1 листопада надати законопроект щодо осучаснення пенсій для них.

За даними правозахисників, понад мільйона пенсіонерів, які проживають на території ОРДЛО, стикаються з труднощами в отриманні української пенсії або не отримують її зовсім. Крім того, нерідкі випадки, коли позбавляють пенсійних виплат і внутрішньо переміщених осіб, які не проживають за тими адресами, де реєструвалися як переселенці.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали