«Кредобанк» оновлює пакетні пропозиції для фізосіб
Починаючи з жовтня 2017 року, «Кредобанк» оновлюватиме пакетну пропозицію з обслуговування платіжних карт «Start», «Smart» та «VIP». Її перевагами є збільшений ліміт на безкоштовне зняття безготівкових надходжень у касах банку та будь-якому банкоматі України, безкоштовне обслуговування пакетів рахунків за умови безготівкових надходжень на рахунки та безкоштовні платежі на будь-який рахунок в Україні через систему онлайн-банкінгу «КредоДайрект» в сумі до 10000 грн.


«Оновлюючи пакетну пропозицію для наших роздрібних клієнтів, ми прагнули як спростити умови обслуговування, так і надати їм ще більше вигідних можливостей для користування картою. Як і раніше, беззаперечною перевагою карткових пакетів від «Кредобанку» залишається надійність європейського банку, випуск найсучасніших захищених чіпом платіжних карт з підтримкою безконтактних розрахунків та можливістю підключення мобільного електронного гаманця KredoPay. Також передбачене безкоштовне отримання готівки в усіх банкоматах України та пільговий тариф на зняття готівки в деяких банкоматах Польщі, а також користування програмою лояльності Mastercard Rewards, до якої підключено всі карти банку незалежно від класу», - говорить директор департаменту роздрібних клієнтів ПАТ «Кредобанк» Орися Юзвишин.

Зокрема, оновлений ліміт на безкоштовну видачу безготівкових надходжень в касах банку або будь-якому банкоматі України складає 40000 грн. (20000 і 20000 грн. відповідно ) на місяць для пакету «Start», 80000 грн. (40000 і 40000 грн. відповідно) на місяць для пакету «Smart» та 200000 грн. (100000 і 100000 грн. відповідно) на місяць для пакету «VIP». Для безкоштовного обслуговування платіжної карти відтепер враховуються будь-які безготівкові надходження на картковий рахунок, за винятком переказів з власних рахунків клієнта. Для безкоштовного обслуговування на пакеті «Start» досить щомісяця отримувати не менше 2000 грн. або розраховуватися карткою в торгово-сервісній мережі на цю ж суму, на пакеті «Smart» - 7000 грн. або розраховуватися на 3500 грн, на пакеті «VIP» - 15000 грн. або розраховуватися на 7500 грн. Додатковою перевагою є збільшення кількості безкоштовної послуги SMS- інформування рахунку, яка відтепер відповідає кількості відкритих рахунків, які дозволено відкривати в рамках пакетів безкоштовно. Зокрема в пакеті «Start» - 2 шт., «Smart» - 3 шт., «VIP» - 4 шт.

Додатковими перевагами оновленої пакетної пропозиції для карткових клієнтів банку є бонусні відсотки до депозитів у гривнях (0,5% річних у пакеті «Smart» та 1% річних для пакету «VIP»), зниження ставки за іпотечним кредитом на 0,5% для всіх карткових пакетів, а також знижена ставка на використання автоматичного овердрафту (26% річних у пакеті «Start», 25% річних у пакеті «Smart» та 23% річних у пакеті «VIP»). Окрім того, користувачі пакету «VIP» отримали змогу збільшувати ліміт на безоплатну видачу готівки протягом календарного місяця.

Ігор Галущак
Львів


Друкувати
Найбільш популярні матеріали