Комітет Ради схвалив закон Порошенка про реінтеграцію Донбасу
Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони схвалив проект закону "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях".


4 жовтня відповідний законопроект №7163 на розгляд парламенту подав Президент Петро Порошенко, пише 24tv.ua.

Рішення комітету було прийнято з застереженням, що при підготовці цього проекту закону до другого читання будуть напрацьовані пропозиції комітету зі зміни статті 7 законопроекту, в якій згадуються Мінські угоди. Законопроект, запропонований Порошенком буде прийнятий за основу.

Водночас профільний комітет не зміг рекомендувати парламенту прийняти за основу та в цілому президентський проект закону №7164, який продовжує дію закону про особливий порядок місцевого самоврядування на окремих територіях Донецької та Луганської областей.

За відповідне рішення проголосувало лише 7 нардепів з 15 присутніх на засіданні комітету у четвер.

Президентський законопроект було вирішено відправити на доопрацювання автору.

Рішення комітетів парламенту мають рекомендаційний характер, остаточне рішення ухвалюють депутати під час голосування у сесійній залі.

До слова, вранці 5 жовтня Петро Порошенко був у Верховній Раді і брав участь у засіданні фракції БПП, де закликав нардепів підтримати його законопроекти.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали