Стало відомо, що тепер МВФ вимагає від України
Міжнародний валютний фонд (МВФ) має чотири ключові рекомендації Україні. Їх виконання дозволить Києву отримати наступний транш, який очікується на початку 2018 року.


Про це повідомив представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

"Умовами для четвертого перегляду програми є ухвалення закону про приватизацію, який забезпечить прозорий продаж держактивів, також вимогою була вже прийнята пенсійна реформа. Ми зараз оцінюємо, наскільки вона відповідає пенсійній системі", – заявив Люнгман.

Крім того, за його словами, необхідне створення антикорупційного суду і врегулювання питання з цінами на газ. Як відомо, український уряд веде переговори з МВФ щодо формули розрахунку ціни на природний газ для внутрішніх споживачів до повної лібералізації ринку.

Також Люнгман наголосив на необхідності прийняття земельної реформи.

"Ми не відмовилися від цієї реформи. Ми вирішили її відкласти на 2018 рік для того, щоб дати час для її комплексної розробки та знаходження консенсусу в суспільстві", – додав він.

Представник МВФ підкреслив, що Україна вже виконала програму на 2/3, було отримано 12,5 млрд доларів. Серед найважливіших проведених реформ він зазначив реформу банківського сектора, введення плаваючого курсу, таргетування інфляції, створення НАБУ і реформу енергетичного сектора.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали