МЗС України терміново викликало посла Польщі через заборону на в'їзд українцю
Міністерство закордонних справ України викликало посла Польщі в зв'язку з забороною в'їзду в цю країну секретаря Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті учасників антитерористичної операції, пам'яті учасників жертв війни та політичних репресій Святославу Шеремета.


Про це в суботу повідомила в Twitter прес-секретар МЗС України Мар'яна Беца, передає Ukr.Media.

"Терміново викликаємо Посла Польщі в Україні у зв'язку з недопуском секретаря Державної міжвідомчої комісії Святослава Шеремета в Польщі", - зазначила вона.

Як повідомлялося, у суботу о 12:00 на міжнародному пункті пропуску "Шегині" польські прикордонники не впустили до Польщі відповідального секретаря Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті учасників антитерористичної операції, жертв війни і політичних репресій Святослава Шеремету, який їхав в Ланцут разом з делегацією товариства "Надсяння" на заходи з вшанування пам'яті загиблих українських воїнів. За словами українця, спочатку у нього забрали паспорт і наказали чекати керівника зміни. Останній повідомив, що Шеремету заборонений в'їзд до Польщі.

Прикордонники повідомили українцю, що йому заборонений в'їзд на рік до Польщі та зону Шенгену. Раніше в МЗС Польщі заявили, що країна публічно не буде інформувати про те, хто внесений в "чорний список" українців, яким заборонено в'їжджати в Польщу.

У той же час глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що цей список небажаних осіб короткий і містить лише "кілька прізвищ".

Польські ЗМІ нещодавно повідомили, що Шеремета є в списку українських чиновників, яким заборонено в'їзд до Польщі.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали