Українці стали купувати майже вдвічі більше автомобілівЗниження вартості розмитнення автотранспортних засобів при їх ввезенні в Україну сприяє розвитку національного автомобільного ринку.

Так, за три квартали 2017 року в Україну в режимі імпорту було ввезено 109,6 тис. легкових автомобілів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року імпорт зріс на 92%, а його митна вартість становить понад $ 1,5 млрд, повідомляє асоціація Укравтопром.

З цієї суми майже $ 1,2 млрд було витрачено на нові автомобілі, яких було завезено 60,5 тис. шт., а $ 346 млн. на 49,1 тис. авто з пробігом.

Найбільше автомобілів в Україну було ввезено з країн ЄС - 69,6 тис. шт., що склало більше 63% від загального обсягу імпорту легкових автомобілів за дев'ять місяців поточного року. При цьому частка нових авто в евроімпорті була тільки 44%, решта 56% припали на автомобілі, що були в експлуатації.

Країною-лідером з постачання авто в Україну стала Німеччина, з якої ввезли 25 тис. машин: 5,5 тис. нових авто і 19,5 тис. з пробігом.

На другому місці імпорт з Японії - 13,9 тис.шт. (88,5% нові).

Замикає трійку лідерів Франція, яка відправила в Україну 10 тис. авто. Основну масу французького імпорту склали автомобілі з пробігом - 8,9 тис. шт.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали