Меркель обіцяє Африці інвестиції та навчання молоді
Уряд Німеччини у своїй роботі робить особливий наголос на співпраці з Африкою, вважаючи, що поліпшення ситуації на континенті в результаті призведе до зниження нелегальної міграції в ЄС.


Канцлер ФРН Ангела Меркель вважає важливим стимулювання розвитку країн Чорного континенту з допомогою європейських інвестицій і можливостей для отримання місцевою молоддю європейської освіти, передає Ukr.Media.

Про це вона заявила, коментуючи підсумки першого дня роботи саміту Африка-ЄС в Абіджані (Кот-Д'івуар).

"Абсолютно правильне, з моєї точки зору, є те, що ми, Німеччина, поставили питання на порядок денний G20; ці угоди, "Compacts with Africa", приймають тут дуже добре. Звичайно, це має підживлюватися інвестиційної готовністю європейських компаній", - сказала Меркель, під час головування якої в Великій Двадцятці в березні цього року була ініційована програма залучення приватних інвестицій промислово сильних країн Африці.

При цьому глава німецького уряд підкреслила, що вливання одних лише іноземних інвестицій не повинно стати самоціллю, завдання – зробити так, щоб сам африканський бізнес починав виробляти високоякісні товари.

"Не може бути так, що ми виходимо на ринки, не даючи африканським компаніям можливості розвитку", - сказала Меркель.

Особливий акцент вона зробила також на необхідності давати легальні можливості африканської молоді отримувати освіту в Європі, а також у себе на батьківщині за фінансової підтримки, наприклад, Німеччини. З нелегальною міграцією Меркель обіцяє продовжувати боротися.

"Важливо те, що стає ясно: якщо хочеш потрапити нелегально, з допомогою контрабандистів, в Європу, то у тебе немає шансів; якщо ж намагаєшся зробити це законним шляхом, то на основі деяких прозорих критеріїв, такий шанс у тебе є, Мені здається, саме ґрунтуючись на такому принципі, ми повинні діяти", - сказала канцлер ФРН.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали