В Росії б’ють на сполох через дозвіл Канади на експорт зброї в Україну
Перший заступник голови комітету Ради Федерації Росії Франц Клінцевич висловив припущення, що поставки летального зброї з Канади в Україну можуть змінити співвідношення сил на Донбасі.


13 грудня стало відомо, що Канада внесла Україну до списку країн, яким можна продавати вогнепальну зброю, повідомляє 24tv.ua.

"Офіційно схваливши поставки летальної зброї Києву, уряд Канади, на мій погляд, не до кінця розуміє, у що він втягує свою країну", – сказав Клінцевич.

"Не виключаю, що поставки здатні якоюсь мірою змінити співвідношення сил, що протистоять один одному на Донбасі (для цього, власне кажучи, вони і затіяні), але справа все-таки в іншому. Створюється дуже небезпечний прецедент. По суті, Канада стає стороною внутрішньоукраїнського конфлікту з усіма наслідками, що випливають звідси", – додав заступник голови комітету Ради Федерації.

На переконання Клінцевича, Канада бере на себе відповідальність за дії українських силовиків, навчених канадськими інструкторами та оснащених канадською зброєю.

"Якщо називати речі своїми іменами, Канада прямо виступила проти мінських угод", – додав Клінцевич.

До слова, напередодні у Росії також із критикою зреагували на схвалений президентом США Дональдом Трампом оборонний бюджет країни, який зокрема передбачає виділення 350 мільйонів доларів у вигляді військової допомоги та летального оборонного озброєння Україні.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали