Рада відмовилася скасувати продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення до 2019 року
Верховна Рада не дала згоди на скасування свого рішення від 7 грудня про продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року.


Відповідну постанову №7350-П про скасування рішення Верховної Ради про ухвалення за основу і в цілому змін у Земельний кодекс про продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель підтримали 66 народних депутатів (при необхідному мінімумі в 226 голосів).

Як повідомлялося, 7 грудня Верховна Рада продовжила мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, перед введенням в Україні обігу сільгоспземель спочатку необхідно розробити і прийняти законодавчу базу щодо формування розвиненої мережі фермерських господарств і сільгоспкооперативів.

Автори документа вважають, що продовження мораторію дозволить зняти соціальну напруженість, яка виникла в суспільстві на тлі політичних спекуляцій з цього питання і надасть певний час для розробки механізму запровадження прозорого ринку земель сільгосппризначення.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали