Українцям пообіцяли великий приплив інвестицій
Інвестиційна компанія «Драгон Капітал» спільно з співінвесторами, серед яких Goldman Sachs, Джордж Сорос, OPIC, планує у 2018 році забезпечити приплив в Україну до $ 300 млн інвестицій.


Про це повідомив генеральний директор і засновник «Драгон Капітал» Томаш Фіала на прес-конференції, інформує еizvestia.com.

«У pipeline у нас близько 10 угод», - сказав Фіала.

Він уточнив, що остаточна сума буде залежати від реалізації однієї-двох великих угод з співінвесторами на суму до $ 150 млн.

Фіала відзначив, що у 2017 році він оцінює обсяг інвестицій «Драгон Капітал» в Україну в $ 100-150 млн. За його словами, останнім часом компанія є найбільш активним заявником в Антимонопольний комітет на узгодження угод.

Фіала нагадав, що «Драгон Капітал» брав інвестиційну паузу у 2013-2014 роках, відновивши вкладення в країну з травня 2015 року, і зараз нарощує їх темпи.

За словами гендиректора інвесткомпанії, ціни на активи в Україні сьогодні найдешевші з часів 2000-2004 років, так як інвестори високо оцінюють ризики країни і не готові платити більше.

«На заході нам довелося б платити (за подібні активи) втричі дорожче», - сказав Фіала.

Він вказав, що після значної девальвації гривні у інвесторів користуються інтересом експортно-орієнтовані підприємства, зокрема, в сільському господарстві, виробництві продуктів харчування та IT.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали