Докапіталізація ПриватБанку ще на 16 млрд грн завершена - Мінфін
Міністерство фінансів оголосило про завершення четвертого етапу докапіталізації Приватбанку. Його було проведено шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики на суму 16 млрд. грн. в обмін на акції банку.


Мінфін нагадує, що рішення про додаткову капіталізацію на загальну суму 38,5 млрд. грн. було прийнято урядом 23 червня 2017 року на підставі пропозицій НБУ, з урахуванням рекомендацій Експертно-аналітичної ради з питань участі держави у статутному капіталі банків та на основі висновку аудиторської компанії EY, повідомляє finbalance.

На виконання зазначеного рішення в липні 2017 року було здійснено викуп акцій додаткової емісії Банку в обмін на облігації внутрішньої державної позики в обсязі 22,5 млрд. грн.

«Рішенням Наглядової ради ПАТ КБ "ПриватБанк" від 18 грудня 2017 року затверджена переоцінка об’єктів операційної та неопераційної нерухомості, об’єктів фінансового лізингу та їх вплив на капітал. Результати переоцінки свідчать про те, що Банк був у гіршому стані, ніж вважалось на момент переходу Банку в державну власність, що зумовило необхідність додаткової капіталізації на суму 16 млрд. грн.

Нагадуємо, що Кабінет Міністрів України на засіданні 18 грудня 2016 року на підставі пропозиції Національного банку ухвалив рішення про входження держави до капіталу ПАТ КБ "ПриватБанк". Також було ухвалено рішення про додаткову капіталізацію на суму 116,8 млрд. грн., яка була здійснена у два етапи у грудні 2016 та лютому 2017 року», - йдеться в заяві Міністерства фінансів.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали