Завод Мотор Січ передали в управління іноземним власникам
Сніжнянський машинобудівний завод, що знаходиться на тимчасово непідконтрольній Україні території, переданий під управління іноземної компанії.


Про це повідомив народний депутат, до 2013 року голова правління ПАТ "Мотор Січ" і власник 14,99% акцій підприємства, В'ячеслав Богуслаєв у коментарі Радіо Донбас Реалії, передає Ukr.Media.

"Власність залишилася у нас. Це управління, це не власність. Ми передали завод в управління іншій компанії. Ми не можемо працювати там, згідно із законами України. Ми найняли компанію, яка управляє нашим заводом. Але завод знаходиться у повному підпорядкуванні і під повним контролем підприємства "Мотор Січ", – сказав він.

При цьому Богуслаєв не уточнив, в якій саме державі зареєстровано керуюча компанія.

"Ми купуємо продукцію, але не через "кордон" (лінію розмежування – ред.) – наш уряд нам забороняє розвиватися, тому будемо купувати продукцію Сніжнянського заводу в іншій країні", – пояснив він.

Публічне акціонерне товариство "Мотор Січ" на своєму сайті заявило про втрату 20 грудня контролю над управлінням активами відокремленого підрозділу "Сніжнянський машинобудівний завод", що перебуває на тимчасово неконтрольованої території Донецької області.

Профільною продукцією Сніжнянського машинобудівного заводу є лопатки і диски для газотурбінних двигунів, що використовуються в двигунах "Мотор Січі". Місто Сніжне, де розташоване це відокремлений підрозділ, що після 2014 року опинився на окупованій території.

15 березня минулого року Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення тимчасово призупинити переміщення вантажів через лінію розмежування в зоні збройного конфлікту на сході України.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали