Галасюк – Гройсману: Корупцію вилікує нова економічна політика
Корупцію можна подолати лише усуненням її першопричин – беззаконня і масової бідності. Перше вирішується через повну заміну суддівського корпусу і прокуратури. Друге – через нову економічну політику.


Про це у відповідь на заяву українського Прем’єра заявив голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.

«І те, й інше пропонуємо ми з Олег Ляшко та командою РПЛ у вигляді конкретного плану», – підкреслив заступник Лідера РПЛ з економічної політики.

Погоджуючись з керівником Уряду, В.Галасюк відзначив – проблема корупції в Україні штучно і, до того ж, схоже, цілеспрямовано перебільшується: «Проблема корупції гостра, але ще гостріші проблеми з багатомільйонною еміграцією та безробіттям, багатомільярдними боргами перед МВФ та іншими іноземними кредиторами, втратою власної промисловості та на 2/3 сировинним експортом».

Нардеп переконаний – у цій ситуації причини і наслідки міняють місцями. «Як можна подолати корупцію в сировинній колонії, загнаній в боргову яму? Як можна подолати корупцію в країні з європейськими цінами та середньою зарплатою 250 дол. США? Правильно, лише через усунення ПРИЧИН корупції – беззаконня і масової бідності! Ті хто за боротьбу з симптомами без лікування першопричин хвороби – або великі оптимісти, або насправді мають іншу мотивацію», – наголосив В.Галасюк.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман в інтерв’ю грузинському «Forbes» заявив, що проблема корупції в Україні перебільшена і використовується ворогами для дестабілізації держави.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали