Чому українцям важко знайти роботу – опитування
Для 78% опитаних українців пошук роботи пов'язаний з проблемами і труднощами. Лише кожен п'ятий працевлаштувався без проблем.


Часто роботодавці мало платять. Так, практично 60% учасників опитування не можуть знайти роботу через низьку зарплату. Оскільки більшість учасників знаходяться в статусі "працюю, але відкритий для нових пропозицій", питання заробітної плати не є для них другорядним, пише gazeta.ua з посиланням на The Point.

Крім цього, роботодавці не хочуть брати на роботу фахівців без досвіду. 43,2% опитаних повідомили, що не отримали роботу через це.

Кожен п'ятий респондент не міг знайти роботу через дискримінацію. При цьому більшість скаржаться саме на вікову дискримінацію.

Втім, лише кожен десятий готовий звинувачувати у своїх проблемах роботодавців. Більше половини учасників опитування готові визнати, що труднощі з працевлаштуванням комплексні. Які мають багато складових і винуватців.

Попри те, що кількість вакансій постійно зростає, кандидати теж скаржаться на проблеми з працевлаштуванням. Майже 60% учасників опитування згодні з твердженням, що знайти хорошу роботу зараз складніше.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали