Кабмін має намір схвалити зміни до Бюджетного кодексу
Уряд сьогодні, 31 січня, на засіданні може затвердити план заходів щодо Стратегії комунікацій у сфері запобігання корупції.


Кабінет Міністрів на засіданні в середу планує затвердити план заходів з реалізації Стратегії комунікацій у сфері запобігання і протидії корупції на 2018 рік. Про це йдеться в порядку денному засідання, опублікованому на сайті уряду, передає Ukr.Media.

Крім того, планується схвалити законопроект "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" та проект закону "Про внесення змін у деякі законодавчі акти щодо запровадження середньострокового бюджетного планування".

Уряд також розгляне проекти указів Президента про призначення стипендій імені Тараса Шевченка учням загальноосвітніх навчальних закладів та довічних державних стипендій видатним діячам освіти.

Крім того, члени Кабміну розглянуть проекти постанов уряду про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу в результаті збройного конфлікту на сході України; питання соціальної підтримки осіб, звільнених з полону; про затвердження критеріїв оцінки допустимості державної допомоги на відновлення платоспроможності та реструктуризації суб'єктів господарювання.

Чиновники також розглянуть проекти розпоряджень про затвердження складу конкурсної комісії по відбору членів Національної агенції із забезпечення якості вищої освіти; про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок; по довіреності на здійснення державних зовнішніх запозичень у 2018 році.

Серед питань порядку денного - затвердження Концепції розвитку і технічної модернізації системи централізованого оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та схвалення проекту листа Уряду України до Європейського інвестиційного банку щодо проекту "Механізм гарантування в рамках політики добросусідства ЄС".


Друкувати
Найбільш популярні матеріали