Українці зможуть перевірити свій робочий стаж через інтернет
Пенсійний фонд України запустив сайт, який дозволить українцям дізнатися про свій робочий стаж і перевірити пенсійні нарахування.


Інструкція про процес реєстрації розміщена на сайті Пенсійного фонду. Для офлайн реєстрації на сайті потрібно подати заяву до територіальних органів ПФУ, онлайн реєстрація доступна за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП). У кожного користувача буде свій “Особистий кабінет”, в якому буде інформація про внески роботодавця, про їх розміри, а також можна буде дізнатися про спеціальний або пільговий стаж.

На сайті також передбачено інформаційний розділ, де вказані контакти управлінь ПФУ, графіки їх прийому, інформація про умови виплат і перерахунків пенсій, а також зразки бланків.

Нагадаємо, Міністерство соціальної політики в рамках пенсійної реформи має намір впровадити законодавчі зміни для того, щоб при нарахуванні пенсії роль стажу була вагомішою, ніж роль заробітної плати, тим самим підвищивши суму пенсійних виплат для людей з великим трудовим стажем і невеликою зарплатою.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали