Оренда комунальної нерухомості через електронну систему: перші лоти міста ЧернівціВлада Чернівців перевела конкурс оренди в електронну площину — і це перший приклад для всієї України. Місто долучились до пілотного проекту ProZorro.Продажі та оголосило перші 6 лотів оренди майна комунальної форми власності через майданчик E-Tender.UA. Аукціони відбудуться 28 березня 2018 року.

Такий підхід до оренди справді новаторський, адже понад 20 міст України вже офіційно приєднались до проекту ProZorro.Продажі, але не всі використовують можливості системи на 100%.

ProZorro.Продажі — пілотний проект Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Електронна система торгів державним та комунальним майном, що дає нові можливості отримати підтримку КМУ та додаткові кошти на потреби міста.

Чому робота у системі вигідна місту?

• Виручені кошти з оренди йдуть на потрібні місту справи.
• Легкий механізм оголошення лотів оренди — заповнити електронні поля та прикріпити документи не складніше ніж надіслати електронного листа колезі.
• Ефективний пошук, що не потребує зайвих зусиль — система автоматично ширить оголошення на всіх операторів торгів та забезпечує публічність — ніяких оголошень у газеті.
• Нові орендарі змагаються за квадратні метри на електронному аукціоні, який повністю унеможливлює корупційну складову в установі.

Оренда державного і комунального майна — це перспективний ринок для новаторського підходу електронних торгів та залучення додаткових коштів у бюджет міста.

Для довідки:
E-Tender.UA – торговельний майданчик для державних закупівель ProZorro, комерційних тендерів Rialto та аукціонів з продажу та оренди майна ProZorro.Продажі.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали