У Білому Домі не здивовані переобранням Путіна
У Білому Домі не здивовані переобранням Володимира Путіна на новий президентський термін.


Про це заявив прес-секретар американської адміністрації Хоган Гідлі.

За словами Гідлі, Вашингтон збирається продовжувати співпрацювати з Москвою там, де це вигідно США, і одночасно "збільшувати вартість" для російського керівництва дій, що загрожують американським інтересам.

Таким чином, в Білому Домі не стали вітати Путіна з перемогою на виборах.

Поки із західних лідерів російського президента привітав з переобранням тільки президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр. Президент Франції Емманюель Макрон подзвонив Путіну і побажав успіхів в "модернізації політичної, демократичної, економічного та соціального життя країни". При цьому французький лідер не став вітати його з перемогою на виборах і висловив заклопотаність діями Росії в Сирії і замахом на екс-співробітника ГРУ Сергія Скрипаля.

До цього привітання надходили лише з Азії, Латинської Америки, країн СНД і невизнаної Абхазії; єдиною європейською державою, лідери якого послали таке звернення, була Сербія.

При цьому офіційні результати виборів Центрвиборчкомом до сих пір не оголошені. Згідно з попередніми даними, Путін переміг з 76,69 відсотка голосів виборців. При цьому в голосуванні брали участь 67,49 відсотка громадян, що мають право голосу.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали