Путін може погодитися на введення міжнародної адміністрації на Донбас
Протягом свого нового терміну на посту президента РФ Володимир Путін може вирішити проблему Донбасу за сценарієм Косово та Боснії і Герцеговини.


Протягом свого нового терміну на посту президента РФ Володимир Путін буде готовий вирішити проблему Донбасу шляхом введення на окуповані території тимчасової міжнародної адміністрації, за сценарієм Косово чи Боснії і Герцеговини. Про це йдеться в матеріалі російського журналіста Михайла Зигаря для видання Time, передає Ukr.Media.

Автор, посилаючись на джерела, в той же час відзначає, що Путін не буде готовий йти на поступки в питанні Криму. Анексію півострова він вважає "справедливою", і заявляє про це міжнародним партнерам, коли чує від них питання про Крим.

Як відомо, в Боснії і Герцеговині Міжнародна адміністрація була розгорнута заради підтримки стабільності в регіоні після війни в Югославії.

Спочатку адміністрація спиралася на сили НАТО, а згодом – на миротворчий контингент під егідою ЄС. Як повідомлялося, американський журнал Time розмістив на обкладинці нового номера президента Росії Володимира Путіна в образі "царя". Номер з'явиться у продажу 2 квітня.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали