В Україні почнуть вводити санкції проти компаній, які мають заборгованість по зарплаті
В Україні тільки за рішенням судів заборгованість по зарплаті складає близько 350 млн гривень. Міністерство юстиції України розробляє санкції щодо підприємств, які мають заборгованість з виплати заробітної плати.


Про це у Twitter повідомив глава Мін’юсту Павло Петренко, пише finance.ua.

“Зараз напрацьовуємо санкції для боржників з виплати зарплат. Наразі така заборгованість лише за рішеннями судів – біля 350 млн гривень. Загалом, враховуючи справи, що ще не мають остаточного рішення, це біля 2 млрд гривень. Виплата боргів із заробітної плати – один з пріоритетів Мін’юсту”, – зазначив Петренко.

Він також зазначив, що невиплата заробітної плати є кримінально караним злочином. “Тому тих, хто не буде гасити боргів – передаватимемо до правоохоронних органів для застосувань відповідних санкцій”, – додав міністр.

Нагадаємо, раніше Мін’юст оприлюднив антирейтинг компаній-боржників з виплати зарплати. Найбільшим боржником є Харківське державне авіаційне виробниче підприємство (73,7 млн гривень). На другому місці антирейтингу – Суднобудівний завод ім. 61 Комунара в Миколаївській області (30,3 млн гривень), на третьому – харківський футбольний клуб “Металіст” (28,6 млн гривень).


Друкувати
Найбільш популярні матеріали