Два банки планують об`єднатися
Акціонери «Скай Банку», ключовим з яких є громадянин Казахстану Аріф Бабаєв, розглянуть питання про приєднання до фінустанови банку «Січ», що належить українцям Олегу Баланде і Валерію Раздорожному.


Про це свідчить оновлений порядок денний річних загальних зборів акціонерів «Скай Банку», запланованого на 23 квітня, пише finbalance.

«Доручити наглядовій раді «Скай Банку» провести переговори і відповідні заходи щодо банку «Січ» для вирішення питання про визначення шляхів реорганізації банку за спрощеною процедурою, визначеною Законом України «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків», - йдеться в проекті порядку в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Також в проекті є доручення правлінню банку про підготовку відповідних документів.

«Скай Банк» (раніше – «Регіон-Банк») на початок 2018 року обіймав 76 місце за обсягом активів серед 84 працюючих в Україні банків. У листопаді 2016 року Національний банк погодив придбання ключової частки акцій банку громадянину Казахстану Аріфу Бабаєву, після чого банк змінив найменування і сконцентрувався на розвитку IT-рішень в банківському секторі.

Банк«Січ» на початок поточного року він займав 59 місце за активами серед працюючих банків.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали