Lviv Project Management DayВже 26 травня відбудеться наймасштабніша подія присвячена проектному менеджменту в ІТ - Lviv Project Management Day!

У конфернеції візьмуть участь близько 400 PM-ів зі всієї України та понад 40 доповідачів із України та Європи!

Цього разу ми спробуємо влаштувати подію в дусі та стилі Древнього Китаю, адже в кого, як не в людей, що проектували Велику Стіну, створили Теракотову Армію та побудували колись одну з найвеличніших імперій, вчитись проектному менеджменту.

Приєднуйтесь зі знижкою 10% - промокод - " LPMDAY10UaEkonomis"

Питання, що будуть обговорюватись:

Основні тренди галузі, нові тенденції в проектному менеджменті;

Причини успіхів та невдач колег по цеху;

Реально працюючі кейси по роботі з замовниками та командою;

Специфіка застосування тих чи інших методологій на ваших проектах;

Працюючі "запобіжники", що зупинять вигоряння на роботі

Нові способи побудови команд, та взаємодій в них;

Куди далі розвиватися ПМу


Програма конференції буде складатись з 5 потоків:

- РМ-практики - для team leadів і тих, хто розпочав кар’єру в управлінні проектами та командами. Прості і складні практики, котрі допомагають управляти проектами.

- РМ-моделі - для досвідчених проектних менеджерів та CEO аутсорсингових ІТ компаній, PMO-директорів. Більш комплексні підходи до проектного менеджменту, котрі враховують складність середовища в якому доводиться вести проект.

- Agile та гнучкі методології - кейси для тих, хто цікавиться SCRUM, Kanban та загалом гнучкими методологіями, можливостями їх впровадження та використання в команді.

- Product менеджмент - Чим відрізняється Product Management і Project Management, особливості роботи менеджера, котрий відповідає за продукт, практика продажу і реалізації продуктових проектів

- Майстер-класи - для охочих отримати максимум навичок та практики.

Основна мета конференції:

- сприяти розвитку проектних менеджерів;

- налагодження комунікації і взаємодії між учасниками конференції;

- networking;

- зробити управління проектами більш професійним.

Спікерами на конференцію плануємо запрошувати лише практиків, в котрих за плечима 3-5 років успішного управління проектами і котрі своїм прикладом та outstanding результатами мотивують навколишніх на звершення в роботі. Близько 30% спікерів плануємо запросити з глобальних компаній, котрі зараз знаходяться на вістрі конкуренції в нових технологічних нішах і можуть розказати про цікаві нові кейси в управлінні проектами.

Також учасники конференції отримають 10 одиниць професійного розвитку PDU. Участь у конференції може бути зарахована як формальне навчання для проходження кваліфікації на сертифікацію PMP.

Організовуємо ми, Lemberg Tech Business School, за останні 10 років провели близько 150 успішних конференцій: Lviv PMDay(http://lv.pmday.org/), Kyiv PMDay (www.pmday.org) , Lviv Mobile Development Day (mdday.lviv.ua), GameDev Conference (gamedev.lviv.ua), Lviv Freelance Forum (freelance.lviv.ua), Kyiv It Outsourcing Forum (www.outsourceforum.org) - лише деякі з них. Власне за останній рік провели 14 великих подій по Україні.

Ціни від до в залежності від дати реєстрації, детальніше на сайті.

Фото з останніх PMDay:

- Одеського 2017

- Харківського 2017

- Київського 2017

- Львівського 2016

Презентації доповідачів з наших минулих конференцій можна знайти на нашій slideshare

Відео - на нашому youtube-каналі


Друкувати
Найбільш популярні матеріали