В МВФ озвучили три умови, за яких готові співпрацювати з Україною
Україні необхідно створити Антикорупційний суд, покращити фінансовий стан НАК "Нафтогаз України" і державних фінансів в цілому та нормалізувати бюджетну політику для перегляду програми співпраці з Міжнародним валютним фондом.


Про це заявив перший заступник голови МВФ Девід Ліптон в інтерв'ю "РБК-Україна", пише 24tv.ua.

"Україні необхідно реалізувати всі три ключові положення (Меморандуму, – ред.). Країні потрібен Антикорупційний суд. Корупція і те, як вона впливає на залучення інвестицій і розвиток бізнесу, є для України серйозною проблемою", – зауважив він.

Ліптон назвав другою умовою поліпшення фінансового стану "Нафтогазу" і державних фінансів в цілому для підтримки стабільної ситуації в країні.

"Все, що руйнує її, вельми небезпечно. Не кажучи вже про те, що з лібералізацією цін на газ Україні вдалося знизити рівень суттєвої залежності від російського газу, і останнє, що потрібно країні, – це відновлення цього залежного становища", – наголосив чиновник.

Заступник очільника МВФ додав, що ще однією умовою є нормалізація бюджетної політики.

"І я просто не бачу причин, через які Україна може не виконувати всі ці три реформи", – підсумував Ліптон.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що допускає вихід країни на борговий ринок до отримання п'ятого кредитного траншу від Міжнародного валютного фонду. Також, МВФ очікує від України активних кроків у боротьбі з корупцією перед тим, як надати країні новий транш.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали