«Кредобанк» приєднався до державної програми підтримки сільгоспвиробників
«Кредобанк» та Міністерство аграрної політики України підписали спільний меморандум про приєднання цього АКБ до державної програми підтримки тваринництва. Означена програма надасть можливість клієнтам банку отримати з бюджету компенсацію відсотків за кредитами, яка може здешевити вартість кредитних ресурсів до 3% річних в гривні або ж відшкодувати 25% суми кредиту.


Зазначимо, що Програма державної підтримки галузі тваринництва передбачена у державному бюджеті України. Розпорядником коштів є Міністерство аграрної політики. Використання коштів за цією програмою регламентоване Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №107 від 7 лютого 2018 р.

Відповідно до зазначених умов, клієнти банку, які працюють у галузях вівчарства, козівництва, бджільництва, звірівництва, кролівництва, шовківництва та аквакультури, та залучили в національній валюті короткострокові кредити для покриття виробничих витрат та середньострокові та довгострокові позички для покриття витрат інвестиційного характеру на суму до 100 млн. грн., можуть отримати компенсацію нарахованих та сплачених у поточному році відсотків за кредитом у розмірі 1,5% облікової ставки НБУ, але не більше відсоткової ставки за кредитом мінус 3%.

Часткову компенсацію вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів в розмірі 25% суми одержаного кредиту (обсягом до 500 млн. гривень на один об’єкт у національній валюті, наданого на термін до 5 років) можна отримати на відшкодування фактично витрачених інвестиційних витрат на будівництво та реконструкцію тваринницьких ферм і комплексів для утримання великої рогатої худоби, свиней, птиці (зокрема, водоплавної та індиків), доїльних приміщень, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції (молока, м’яса та побічних продуктів тваринного походження).

А участь у програмі можуть брати підприємства, що беруть або взяли кредити на передбачені нею цілі у 2018 році. Для цього клієнтові-позичальнику необхідно подати до банку заяву, копії документів, які підтверджують цільове використання кредитних коштів. Також - витяг з Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, чинну на дату подання заяви довідку про відсутність боргу зі сплати податків і зборів та письмову згоду на надання Мінагпрому інформації про нього, що складає банківську таємницю та містить персональні дані.

«Ми щиро раді відкрити можливість участі у державній програмі з підтримки тваринництва клієнтам «Кредобанку», котрі зможуть отримати відшкодування з бюджету та істотно знизити вартість залучених ними кредитних ресурсів, ж або отримати компенсацію 25% фактично понесених інвестиційних витрат профінансованих за допомогою кредиту від «Кредобанку». Сподіваємось, ця програма стане в нагоді великій кількості клієнтів банку, що працюють у цьому напрямку та планують залучити кредитні кошти», - прокоментував угоду Євген Заіграєв, виконавчий директор напрямку корпоративного та малого і середнього бізнесу ПАТ «Кредобанк».


Ігор Галущак
Львів


Друкувати
Найбільш популярні матеріали