Які нові політичні сили з’являться в наступному парламентіУкраїна наближається до чергових парламентських виборів. Недолуга економічна політика нинішньої парламентської більшості, яка призвела до значного падіння реальних доходів широких верств населення, дає підстави прогнозувати впевнену перемогу політичних сил, які не є учасниками нинішньої правлячої коаліції і виступають за суттєве переформатування теперішньої проолігархічної економічної політики.

На думку Голови правління Центру прикладних політичних досліджень Пента Володимира Фесенка, «в наступному парламенті з’являться декілька нових політичних сил. У чому проблема – що за соціологічними опитуваннями, не менше 8 партій навіть за 5-відсоткового бар’єру проходять до Верховної Ради».

За версією журналу «Економіст» в новому парламенті найбільшою фракцією буде представлена «Батьківщина». Збільшить свою присутність «Самопоміч». У парламент пройде Громадянська позиція Анатолія Гриценка та націонал-патріотичний блок партій. Буде сформована парламентська коаліція з реальним пакетом антикризових заходів, які дадуть можливість навести лад в структуроутворюючих ланках національного господарства, зокрема в енергетичному секторі.

Український журнал «Економіст»


Друкувати
Найбільш популярні матеріали