Чому варто купувати нерухомість в УкраїніПривабливість українського ринку нерухомості для іноземних інвесторів зростає в зв'язку зі зменшенням кількості якісних активів, доступних для інвестування в країнах Європи, повідомила консалтингова компанія Cushman & Wakefield.

"Звуження кола інвестиційних можливостей на зрілих європейських ринках створює потенціал для зростання інтересу до периферійних ринків Європи. Ми вже бачимо інвестиційну зацікавленість країнами, які є нашими близькими сусідами (Румунія, Угорщина, Словаччина, а також Болгарія, Хорватія, Сербія), так і Україна має шанс залучити потенційних інвесторів на свій ринок", - цитується в повідомленні компанії керівник відділу ринків капіталу Cushman & Wakefield в Україні Володимир Мисак.

За його словами, ринок нерухомості України є недооціненим: можливість зростання оренди є у всіх сегментах комерційної нерухомості (офіси, склади, торгова нерухомість), а ставки капіталізації створюють привабливу прибутковість для інвесторів.

"Ставки капіталізації для преміальних активів в офісної нерухомості становлять 12%, для торгової нерухомості - 12,5%, і 12,5% -13% для логістики", - зазначив експерт.

За даними Cushman & Wakefield, в IV кварталі 2017 року європейський ринок залучив рекордний обсяг інвестицій в розмірі EUR112 млрд, після чого активи кращої якості по всій Європі стають все більш дефіцитними.

"Це призвело до того, що перші три місяці цього року були найменш активним кварталом за період з 2014 року з точки зору розміру інвестицій в сумі EUR49 млрд", - йдеться в повідомленні компанії.

За прогнозами Cushman & Wakefield, прибутковість інвестицій в нерухомість в 2018 році знизиться для окремих ринків Європи, оскільки обсяг капіталу допомагає підтримувати конкуренцію за якісні активи. У той же час, за даними компанії, висока прибутковість державних облігацій в майбутньому знизить привабливість інвестування в нерухомість.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали