Чому немає фаворита президентської гонки 2019Сьогодні фактично основні політичні гравці вже розпочали свою передвиборчу кампанію, оскільки до виборів Президента залишається менше року. Незважаючи на те, що окремі політики мають високі рейтинги явного фаворита президентської гонки немає з огляду на те, що значна частина українських громадян ще не визначилася.

На думку політолога Кирила Молчанова, «у нас поки половина електорату не визначилася зі своїми вподобаннями. Правда, лідери вже визначилися, але сказати, що Тимошенко має катастрофічний відрив від інших претендентів на крісло президента, не можна. З 2-го по 7-е місце різниця між кандидатами становить в районі 2%.

Тому не думаю, що зараз можна з упевненістю говорити, що є явний фаворит президентської передвиборної гонки, який переможе. Я так не вважаю. Я прогнозую, що ближче до Нового року будуть з'являтися «темні конячки».

Переважна більшість представників експертного середовища також прогнозує появу нових лідерів, які при правильній побудові передвиборчої кампанії та відсутності високих антирейтингів можуть стати фаворитами перегонів. У суспільстві є запит на політиків нової формації, тому поява «темних конячок» є очікуваною.

Український журнал «Економіст»


Друкувати
Найбільш популярні матеріали